Baltijas-Amerikas Brīvības fonds atbalsta muzeju tālākizglītības projektu

14. decembrī Latvijas Kultūras akadēmijas rektore Rūta Muktupāvela svinīgi parakstīja līgumu ar Baltijas-Amerikas Brīvības fonda (BAFF) programmas reģionālo vadītāju Ilzi Doškinu par jauna projekta "Dialogā balstīta mācīšanās: radošums muzeju darbā" / „Dialogue-Based Learning: Creativity and Museum Practice” realizāciju.

https://twitter.com/BAFFScholarship

Projektu „Dialogue-Based Learning: Creativity and Museum Practice” Latvijas kultūras akadēmija īstenos 2016. gada februārī sadarbībā ar Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrību, kā arī vairākiem muzejiem: Žaņa Lipkes memoriālu, Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Rīgas Kino muzeju, Latvijas Dabas muzeju un Tukuma muzeju.

Ar BAFF finansētā projekta atbalstu no 11. līdz 18. februārim tiks organizētas viespasniedzējas Lindas Norris (Linda Norris) atvērtās lekcijas, semināri un meistarklases par dažādiem muzeoloģijas, muzeju darba un kultūras mantojuma jautājumiem. Tālākizglītības projekta mērķauditorija: LKA studenti un absolventi, muzeju speciālisti (tostarp arī no Lietuvas un Igaunijas), pētnieki un mācībspēki. Pieteikšanās dalībai lekcijās un semināros tiks izsludināta 2016. gada janvāra otrajā pusē.

Tags: