BMS pirmā desmitgade tiek atzīmēta ar starptautisku konferenci

Šogad Baltijas Muzeoloģijas skola (BMS) tiek organizēta desmito reizi. Tālākizglītības projektam tas ir visai ilgs mūžs, kad ir, ko atcerēties un novērtēt. Tas ir arī piemērots brīdis līdzšinējā veikuma un nākotnes iespēju izvērtēšanai. Tāpēc Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrība  BMS noslēgumā rīko starptautisku konferenci par muzeoloģijas nozīmi profesionalitātes veicināšanā, īpašu vietu tajā atvēlot mūsu desmit gadus lolotajam projektam.

Konference notiks 19. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 16.30 Rundāles pils Biljarda zālē. Tajā uzstāsies muzeologi Peters van Menšs, Fransuā Meress un Leontīne Meijere-van Menša, Baltijas valstu un Slovēnijas muzeju speciālisti Marju Reismā, Vaiva Lankeliene, Ilze Knoka, Agrita Ozola un Irēna Lazara. Konference notiks angļu valodā.

Aicinām interesentus pieteikties dalībai konferencē līdz š.g. 5.jūlijam, sūtot e-vēstuli uz adresi Anita.Jirgensone@gmail.com. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Konferences dalībnieku nokļūšana Rundālē tiks organizēta centralizēti. Atgriešanās Rīgā plānota ap plkst. 21.00. Sīkāka informācija dalībniekiem tiks sniegta individuāli pa e-pastu.

Foto: Moritz von Heimendahl, Picasaweb
 

Tags: