Izsludināta pieteikšanās NEDARBNĪCAS vasaras sesijai Latgalē

Aicinām pieteikties dalībai Latvijas muzejpedagogu iniciatīvas NEDARBNĪCA vasaras sesijā Latgalē. Sesijas “Es protu, izprotu, saprotu muzeju!” mērķis ir pilnveidot muzejpedagogu profesionālās kompetences un sekmēt savstarpējo sadarbību. Programmas dalībnieki iepazīs Latgales reģiona muzeju darbinieku profesionālo veikumu, kā arī sastapsies ar Latgales kultūras mantojuma vērtībām un piedzīvos Latgales kultūrtelpas īpatnības.

[papildināts 10.07.2019.: Informējam, ka pieteikumu pieņemšana patlaban ir noslēgusies, jo aizpildītas visas pieejamās vietas. Ja vēlaties, lai Jūsu pieteikums tiktu ierindots rezerves dalībnieku sarakstā, lūdzu rakstiet uz e-pastu muzeologi@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu, muzeju, ieņemamo amatu un tālruņa numuru.]

Muzejpedagogu vasaras sesija notiks 2019. gada 28.-29. augustā Rēzeknē un Ludzā. Programmā plānota gan Latgales Kultūrvēstures muzeja sagatavoto programmu testēšana un analīze, gan atsevišķu muzejpedagoģisko metožu tostarp muzejanimācijas, praktizēšana. 

Vasaras sesijas mērķauditorija: Latvijas muzeju darbinieki, muzejpedagoģijas speciālisti. Muzejpedagogiem būs iespēja pašiem piedalīties klasiskās ekskursijās, mākslas un keramikas darināšanas meistarklasēs, deju un kustību nodarbībās un apspriest dažādas pieejas šādu aktivitāšu organizēšanā muzejā bērnu un pieaugušo auditorijām. 

Pieteikšanās līdz š. g. 31. jūlijam, elektroniskā veidlapa ar programmu atrodama šeit. Dalībnieku skaits ir ierobežots, līdz ar to pieteikumu pieņemšana var tikt pārtraukta agrāk.

Dalības maksa: 28 EUR no personas jāapmaksā priekšapmaksā ar pārskaitījumu pēc dalības apstiprinājuma saņemšanas un saskaņā ar Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrības izsniegto rēķinu. Apstiprinājums par dalību tiks izsūtīts uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi līdz š. g. 5. augustam.

Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmītnes vienai naktij (28.-29. augusts), programmā paredzētās ēdienreizes un pārbraucieni. Dalībniekiem pašiem jānodrošina nokļūšana Rēzeknē un ceļš no Rēzeknes katram uz savām mājām.

Kontaktpersona Latgalē: Latgales Kultūrvēstures muzeja muzejpedagoģe Inga Klīdzēja, tālr: 28624381, ingaklidzeja.lv@gmail.com.

Projekta atbalstītāji un partneri: Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrība, Latgales kultūrvēstures muzejs, Ludzas novadpētniecības muzejs, Rēzeknes pilsētas dome, Tukuma muzejs, Valsts kultūrkapitāla fonds.

PielikumsIzmērs
nedarbnicas_programma.pdf337.26 KB
Tags: