Kursu "Krājuma priekšmetu aprakstīšana" nodarbības pārceltas!

Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrība informē, ka saistībā ar 12. marta Ministru kabineta lēmumu no 13. marta līdz 14. aprīlim valstī izsludināt ārkārtas stāvokli un noteikt virkni ierobežojumu, biedrības rīkoto kursu "Krājuma priekšmetu aprakstīšana" organizatori un koordinatori ir izvērtējuši riskus un nolēmuši pārcelt kursu nodarbības uz vēlāku laiku. 

Attēls: Icon by Pixel Buddha, www.flaticon.com

Esam jau sazinājušies ar kursu dalībniekiem un lektoriem, viņi ir informēti par nodarbību pārcelšanu. Pēc 14. aprīļa vai tiklīdz tas būs iespējams, nodarbības tiks turpinātas.

2020. gada februāra beigās un marta sākumā jau ir notikušas trīs nodarbības ciklā "Krājuma priekšmetu aprakstīšana" - divas no tām bija veltītas  fotomateriālu aprakstīšanai, viena - dokumentu aprakstīšanai muzeja krājumā un Nacionālā muzeju krājuma kopkatalogā. Pateicamies mūsu lieliskajām  lektorēm  - Laumai Lanceniecei un  Agitai Ančupānei no Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja, kā arī kursu dalībniekiem par lielo interesi un aktīvo dalību.

2020. gadā plānotas vēl četras kursu nodarbības. Par nodarbību atsākšanu informēsim gan sarakstē ar lektoriem un dalībniekiem, gan šeit, Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrības mājaslapā. Sekojiet informācijai! #TiksimiesDrīz

Tags: