Muzeju ekspertes Lindas Norisas lekcijas un semināri Latvijas muzeju speciālistiem

Jau nākamnedēļ daudziem Latvijas muzeju speciālistiem būs lieliska iespēja mācīties, diskutēt un aktīvi darboties, apgūstot jaunas zināšanas un prasmes muzeju komunikācijas jomā. Tā būs arī iespēja uzzināt vairāk par ASV muzeju darba metodēm un salīdzināt Latvijas un ASV muzeju pieredzes.

 

No 2016. gada 10. līdz 18. februārim Rīgā un Tukumā notiks ASV muzeju ekspertes, Džona Hopkinsa Universitātes Muzeju studiju programmas lektores, emuāra 'The Uncataloged Museum' autores, Lindas Norisas | Linda Norris septiņu lekciju un semināru cikls “Dialogā balstīta mācīšanās: radošums muzeja darbā”. 

Pateicoties Baltijas un Amerikas Brīvības fonda | Baltic-American Freedom Foundation (BAFF) atbalstam, dalība lekcijās un semināros ir bez maksas.

Lindas Norisas lekciju un semināru programmu īsteno Latvijas Kultūras akadēmija sadarbībā ar Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrību, Latvijas Kultūras ministriju un muzejiem: Žaņa Lipkes memoriālu, Latvijas Nacionālo vēstures muzeju, Latvijas Dabas muzeju, Rīgas Kino muzeju un Tukuma muzeju.

Jāteic, ka muzeju darbinieku atsaucība bija negaidīti liela - pieteikšanās lapā nu jau brīvu vietu tikpat kā nav! Vēl gan var pieteikties 11. februāra diskusijai / domu apmaiņai par radošumu muzejā un mūsdienu muzeju radošo praksi.

Te lejupielādējama lekciju un semināru cikla “Dialogā balstīta mācīšanās: radošums muzeja darbā” programma latviešu valodā un programma angļu valodā.

PielikumsIzmērs
linda_norisa_programma_lv.pdf628.36 KB
linda_norris_program_en.pdf700.08 KB
Tags: