Seminārs "8 soļi kvalitatīvu muzeja izglītības piedāvājumu veidošanā"

2021. gada 30. novembrī plkst. 11.00 neformālā muzejpedagogu iniciatīva “Nedarbnīca” sadarbībā ar Latvijas Muzeju biedrību un Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrību aicina uz tiešsaistes semināru “8 soļi kvalitatīvu muzeja izglītības piedāvājumu veidošanā. Latvijas Nacionālā mākslas muzeja projekta “No-zīmes” piemērs”.

Ziņa papildināta: Pieteikšanās dalībai seminārā noslēgusies, jo sasniegts noteiktais dalībnieku skaits. Paldies par atsaucību!

Seminārā aicināti piedalīties Latvijas muzeju un citu kultūras mantojuma institūciju darbinieki, muzejpedagogi un izglītības darba speciālisti, kuri veido un vada muzeju izglītības programmas. Seminārs sniegs iespēju pilnveidoties tieši attālināta piedāvājuma veidošanā, izmantojot digitālās vides tehnoloģiskās priekšrocības.

Semināru vadīs Elīna Bērziņa, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izglītības darba vadītāja un projekta “No-zīmes” veidotāja. E. Bērziņa dalīsies pieredzē un sniegs metodiskos ieteikumos par astoņiem galvenajiem darba posmiem, lai profesionāli plānotu, kvalitatīvi sagatavotu un efektīvi piedāvātu tādas izglītības programmas, kuras paredzētas tieši attālinātam darbam ar muzeju auditoriju. Semināra gaitā dalībnieki tiks aicināti arī līdzdarboties, dalīties pieredzē un apmainīties viedokļiem par attālinātā muzeju izglītības piedāvājuma kvalitātes kritērijiem un specifiku.

Lai piedalītos seminārā, aicinām līdz 26. novembrim. aizpildīt pieteikšanās veidlapu. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Ja noteiktais dalībnieku skaits būs sasniegts ātrāk, pieteikšanās anketa tiks slēgta. Dalība seminārā bez maksas.

Semināru organizē un atbalsta: Latvijas Muzeju biedrība, neformālā muzejpedagogu iniciatīva “Nedarbnīca” un Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrība. Seminārs var notikt, pateicoties atbalstam, ko sniedz Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Tags: