Turpinās gatavošanās 2014. gada Baltijas Muzeoloģijas skolai

Noslēgusies dalībnieku pieteikšanās Baltijas Muzeoloģijas vasaras skolai, kas šogad norisināsies Hāpsalā, Igaunijā un būs veltīta muzeju komunikācijai - interpretācijai un izglītībai muzejos, kas domāta dažādām sabiedrības grupām, kā arī iekļaujošai muzeju teorijai un praksei.

Attēlā: Hāpsalas Kūrmāja. BMS - 2014 publicitātes foto.

Nu jau zināms arī pilns BMS - 2014 dalībnieku saraksts, kā arī ir sastādīta precīza Muzeoloģijas vasaras skolas programma. Tādejādi Baltijas Muzeoloģijas vasaras skolas mājaslapā http://www.bms.edu.lv/lv iespējams uzzināt vairāk gan par BMS šā gada lektorēm, gan plānoto skolas  norisi, nodarbību vietām un dienas kārtību. Sadaļas "Mācību materiāli" 2014. gada apakšsadaļā jau pieejami pirmie mācību materiāli latviešu valodā, kas nozīmē, ka ar tiem var iepazīties ikviens Latvijas muzeju darbinieks. BMS - 2014 mācību materiālu tulkošana turpinās, tie tiks publicēti vasarā.

Starptautisko muzeju darbinieku tālākizglītības projektu - Baltijas Muzeoloģijas vasaras skolu - šogad atbalsta Igaunijas Kultūras ministrija, Latvijas Kultūras ministrija un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

PielikumsIzmērs
bms_2014_timetable.doc351 KB
Tags: