Turpinās nodarbību cikls "Muzeja priekšmetu aprakstīšana"

2019. gada martā un aprīlī Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrības rīkotajā tālākizglītības kursu ciklā "Muzeja priekšmetu aprakstīšana" notika trešā un ceturtā nodarbība.

18. martā 16 muzeju darbinieki no 15 muzejiem piedalījās nodarbībā par tēmu „Muzeja priekšmetu aprakstīšana: faleristikas, medaļu, naudas, filatēlijas aprakstīšana”. Kursu izstrādāja un vadīja Anda Ozoliņa, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Numismātikas nodaļas vadītāja.

1. aprīlī 18 darbinieki no 17 muzejiem piedalījās nodarbībā par tēmu „Muzeja priekšmetu aprakstīšana: rakstiskie priekšmeti”. Kursu izstrādāja un vadīja Agita Ančupāne, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājuma glabātāja.

Lektore Agita Ančupāne, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājuma glabātāja.

 

Kursa „Muzeja priekšmetu aprakstīšana: rakstiskie priekšmeti” dalībnieki.

Baltijas Muzeoloģijas veicināšanas biedrība ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu 2019. gadā piedāvā tālākizglītības kursu ciklu muzeju darbiniekiem „Muzeja priekšmetu aprakstīšana”. Kursos aicināti piedalīties tie muzeju darbinieki, kuri veic muzeja priekšmetu aprakstīšanu un datu ievadi Nacionālā muzeju krājuma kopkatalogā (NMKK).

Tags: